Ŷ-Ő-Ŕ-Ğ-Ú-Ń-Ĕ-Ĺ-Ĺ-Á
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ŷ-Ő-Ŕ-Ğ-Ú-Ń-Ĕ-Ĺ-Ĺ-Á

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

37'sinde 14'üncü Çocuğa Hamile

YazarMesaj
yoRguneLLa
Admin
yoRguneLLa

37'sinde 14'üncü Çocuğa Hamile Empty
MesajKonu: 37'sinde 14'üncü Çocuğa Hamile   37'sinde 14'üncü Çocuğa Hamile Icon_minitimeÇarş. Tem. 23, 2008 3:17 pm

37'sinde 14'üncü Çocuğa Hamile 37-sinde-14-uncu-cocuga-hamile-2_b

İngiliz Joanne Watson bundan 7 ay önce 13'üncü çocuğunu dünyaya getirmişti. İngiltere'de alışılmadık kadar kalabalık bir aileye sahip olan Watson şimdi 14'üncü çocuğuna hamile olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

Üç aylık hamile olan 37 yaşındaki kadın, 'Hamile kalmayı seviyorum. Ayrıca çok şanslıyım; hamilelikten hemen sonra çok kolay bir şekilde kilo veriyorum ve doğum sonrası ağrı çekmiyorum' dedi

Evin babası 42 yaşındaki John Watson da kalabalık bir aileye sahip olduğu için çok mutlu. John, 'Kendimi dünyanın en mutlu babası olarak görüyorum. Bütün çocuklarım çok sağlıklı ve ayrıca karım da bu kadar doğuma rağmen hala çok çekici' dedi.

37'sinde 14'üncü Çocuğa Hamile 37-sinde-14-uncu-cocuga-hamile-3_b

14'üncü çocuğunu doğurmaya hazırlanan Joanne Watson, 'Çocuk dünyaya geldiğinde bu son diyorum ama biraz zaman geçtikten sonra yeniden hamilelik elbiselerimi özlüyorum. Bu aşamada hamilelik elbiselerimi emekliye ayırmaya hiç niyetim yok' şeklinde konuştu.

37'sinde 14'üncü Çocuğa Hamile 37-sinde-14-uncu-cocuga-hamile-10_b
https://yorgunella.forum-canada.com

1 sayfadaki 1 sayfası